sobota, 13 października 2012

Zastanawiam się nad zostawieniem sobie tylko jednego (tego) bloga. Moje zainteresowanie TDA się bardzo zmieniło. Kiedyś było na pierwszym miejscu, a teraz na 3 (ostatnim) Sama nie wiem co mam zrobić.

I tu prośba do Was. Do moich zaufanych Bloggerek. :
Na pewno zostaję na tym blogu. Ale , że Na innych blogach, by mnie zlinczowali za takie coś, więc pomóżcie mi na którym blogu mam jeszcze zostać. Proszę.

Marzena

21 komentarzy:

 1. Na nowych przygodach Sibuny. Zresztą mi Ci pomagać nie możemy,bo to tylko i wyłącznie twoja decyzja. Możemy Ci tylko podsunąć pomysły, na których blogach możesz jeszcze zostać, ale to i tak nadal twoja decyzja. Cóż,ja też nie mam aż tak wielkigo zainteresowania TDA. Nawet tego nie oglądam, bo już oglądałam z napisami. Przecież nie zawsze każdy będzie super wiernym i lojalnym fanem TDA. Jeżeli prowadzi blog już rok, czy 2 lata, to dobrze,ale i tak po pewnym czasie to zainteresowanie zmaleje. MOje też zmalało, i to bardzo, ale nadal piszę, bo to kocham robić i wiem,że piszę raz w miesiącu, może nawet dłużej mi to zajmuje, ale przynajmniej piszę. Nie jest to codziennie i w ogrommych ilościach, ale jest. Piszę tak mało i nieczęsto, bo tak jak ty, mam też inne zainteresowania, a TDA już spadło na niżśze pozycje. Cóż, dochodzi też nauka, tak jak ty jestem w 6 klasie. Na razie się nauką nie przejmuję,więc sądzę,że po drugim zebraniu moja mama mnie zlinczuje za oceny... Z polskiego się nie przejmuje, na razie mam kilka 5 i 5+. Matemtyka to tylko mam 4, co w moim przypadku to cud. Może dlatego,że jak pani pytała to ja chorowałam i nadal choruje. Z historii mam 3+, kolejnym cudem mnie pan Bóg obdarował. Z angielskiego jakieś tam oceny chyba mam, ale nie za bardzo wiem jakie ( :O). Przyroda, przyroda... Mam dwóję. Dziwię się,że jeszcze nie dostałam jedynki. Ale dostałam naganne zachowanie. Czyli tak jakby jedynka. Ominęłam już kilka lekcji, także nie wiem, czy jeszcze z czegoś nie będzie oceny. No i to wszystkie moje oceny, zresztą nie będę się tutaj nimi chwaliła, ani ich wypisywałą. Ostatnio też u nas był karuzele,to też cał dzień na nich spędzałam. Piszę też scenariusze, na blog mojej koleżanki, Mariki. Obiecałam jej,że pomogę przy blogu, bo to ja ją namówiłam. W każdym razie, Marzena ja wiem,że zainteresowanie TDA mogło Tobie spaść,i się za to broń Boże nie obiwniaj, ani,żeby nikt Ciebie nie obwiniaj,że nie piszesz już tak zaciekle na swoich blogach. Po prostu wszystko się chyba kiedyś skończy. Jest wiele blogó o TDA, gdzie potem już nie piszą na nich tak chętnie, a wymigują się szkołą. Gdyby tak naprawde chcieliby pisać na tych blogach, to by się poświęcali i znajdywali chociaż 10 minut. Ty się przyznałaś,że twoje zainteresowanie o TDA spadło, za co jestem Ci...wzdzięczna. Nie kłamiesz,że nie masz czasu, ani nic z tych rzeczy. Nie będę tutaj wipisywać,żę zwariowałaś,że cię pokręciło i ,że masz talent i nie może się zmarnować. To,że masz talent- to prawda. Ale Cię nie pokręciło, ani nie zwariowałaś, po prostu już Cię az tak bardzo TDA nie intersuje. Ja to rozumiem, bo to też nie będzie tak,że przez całe życie, będziesz wielbiła TDA. Po prostu zastanów się, jaki blog jest dla Ciebie najcenniejszy i ten sobie zostaw. Nie możesz się obciążać. :)
  No to się rozpisałam.. Jak to przeczytasz, to ty chyba powinnaś dostać Złotego Globusa, czy coś. No to wyszło mi kazanie i całkiem długi monolog.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, rozpisałaś się, ale jestem ci wdzięczna. Uświadomiłaś mi coś, czego nie potrafię opisać. DZIĘKUJĘ. Każde Twoje słowo zostało przeanalizowane. I Najważniejszy blog To ten na którym piszę Teraz. Czyli mscenariuszehoa.blogspot.com. I z niego nie odejdę. DZIĘKUJĘ ci jeszcze raz. Jesteś kochana :*
   Marzena

   Usuń
  2. Wiesz, pisanie tego zajęło mi około pół godziny. Możesz wziąść jeszcze jeden blog, jeśli jest dla Ciebie cenny i czujesz się na siłach,żeby go prowadzić i sądzisz,że Ci się uda, to proszę droga wolna.

   Usuń
  3. I gratulujemy Ci wszyscy, dostajesz Złotego Globusa!!

   Usuń
  4. I takie zachowanie oprawia mi nastrój!! I dziękuję wszystkim, którzy mi pomogli w zdobyciu ZŁOTEGO GLOBUSA!!! A w szczególności Deenie bez której to by nie było możliwe, bo przecież to ona to napisała!! Dzięki Złotko!!

   Usuń
  5. Dziękuję, dziękuję (ukłon, ukłon) xD

   Usuń
  6. Poprawiacie mi dzisiaj wszyscy humor!!!

   Usuń
 2. Ok, skoro Deenie napisała wypracowanie, to także czas na mnie. Zajmę się tym po obiedzie. Będzie, co czytać...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ok, obiadek zjadłam w 5 minut, bo był przepyszny <3333.

  Zgadzam się w pełni z wypowiedzią Deenie.
  Bardzo się cieszę, że mówisz nam prawdę, a nie wypierasz się brakiem czasu czy internetu. Tak, masz talent, ale rozumiem, że musisz poodchodzić. Chyba każdemu przejdzie kiedyś fascynacja HoA, choć u mnie nadal nieprzerwalnie trwa, odkąd zaczęłam to oglądać. Swojego bloga założyłam, by rozwijać swoje nowe zainteresowania, tzn., pisanie. Skoro coraz mniej to lubisz, to nie będę Cię na siłę zatrzymywała. Mnie zależy głównie na tym, żebyśmy my - ja, Ty, Deenie, Pati itd. - nie straciły kontaktu. Bardzo się zesobą zżyłyśmy, a nawet nie mieszkamy koło siebie. Występują u nas objawy empatii, choć nawet się nie widziałyśmy nigdy na oczy. Szkoda mi będzie, gdy odejdziesz ze swoich blogów, m. in. z mojego. Będę straaasznie tęsknić, ale to Twoja decyzja. Ja ją uszanuję. Cieszę się jednak, że zostajesz na tym, bo ja bym się załamała. Ale nawet gdybyś odeszła i z tego, to ja bym się nie obraziła. Po prostu Cię rozumiem. Każdego to w końcu kiedyś czeka. Ale ja piszę na swoim blogu nie tylko dlatego, że lubię TDA, ale również dlatego, iż to kocham, Ty tak samo, jak zgaduję. Zwykle znajduję czas na niego, choć staram się o czerwony pasek, na razie skutecznie. Nawet, gdyby mi się to udawało, to nie zostawiłabym Was. Jeszcze jednym z powodów pisania przeze mnie blogów jest to, że Wy jesteście. Wspieracie mnie, odbywamy świetne romozmowy, które uwielbiam, kłócimy się o takie durnoty i nie tylko. Gdyby nie blog, nie poznałabym Was. Jesteście najlepsi. Bez Was... zwariowałabym chyba, choć mam dużo znajomych. Ale jesteście jedyni w swoim rodzaju. Nie musisz zostawać na blogach, ale tego sobie zostaw. Widać, że lubisz pisać oraz, że Ci to wychodzi. Zostaw go sobie chociaż dlatego, by rozwijać swoje zainteresowania i dla Nas. Moja wypowiedź nie jest aż tak długa jak Deenie, ale mam nadzieję, że weźmiesz to sobie do serca i wszystko przemyślisz.

  Your Pauline ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Paulinko, chcesz, żeby mama mnie do psychiatryka wysłała??? Siedzę czytam a tu i stad i zowąd łzy mi lecą!! No rzesz kurde no! Jak tak można!? I Tobie też dziękuję za odpowiedź bo to dla mnie bardzo dużo znaczy. I sama nie wiem czego tak naprawdę chcę! Mam niby te 12 lat, ale mój życiorys nie jest zbytnio kolorowy, przeżyłam więcej, niż nie jedna 12-latka. Więc ciężko mi czasami swoje uczucia chować w środku. I o czymś zdecydować. Więc przepraszam was, że trzymam was w niepewności, ale ja czasami nie wytrzymuję psychicznie! Mam nadzieję, że zrozumiecie. I mnie nie zostawicie??:D

   Jeszcze raz Tobie Paulinko i Tobie Deenie dziękuję!! Jesteście Kchane!!

   Usuń
  2. Marzenko, nie dziękuj mi, bo to dla mnie przyjemność. Mam nadzieję, że podejmiesz słuszną decyzję. Wiedz jednak, że ja każdą zaakceptuję ;)

   Usuń
  3. Ja też cię Marzenko uwielbiam dlatego nie odchodź. Jeżeli już na prawdę nie czujesz się na siłach,żeby prowadzić, chociaż jeden blog, to przynajmniej zostan na blogerze i komentuj nasze posty. Po prostu chcemy mieć z tobą kontakt, tak jak wcześniej Paulina napisała,zżyłyśmy się ze sobą, nawet,że nie mieszkamy w jednym mieście.

   Usuń
  4. Słonca ja wiem, że na jednym na 00% zostaje!! Bloggera nie usuwam bo mam inne blogi o innej tematyce, a co ważniejsze, nie chcę stracić z wami kontaktu!! Jak z wami nie gadam to nabawiam się nerwicy!! Więc spokojnie na bloggerze na 100% zostaje, a i jak coś zapraszam do gadania na gg 4470471 i Twitterze @marzen813

   Usuń
 4. Marzenko sama musisz podjąć decyzję ale ja ci nie będę pisała kazania bo nie chcę żeby cię mama do psychiatryka wysłała:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiem co mam napisać to twa decyzja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) Sama nie wiem. Wszystko się sypie. CHCIAŁABYM CHODŹ PRZEZ JEDEN DZIEŃ MÓC PODRÓŻOWAĆ W PRZESTRZENI I WIEDZIEĆ JAK ZMIENI SIĘ MOJE ŻYCIE JAK COŚ ZROBIĘ, A JAK CZEGOŚ NIE ZROBIĘ!!

   Usuń