czwartek, 23 sierpnia 2012

Sorry .

Tak jak w temacie . Sorry . Jak na razie nie pojawi się scenariusz .  Może w ogóle się nie pojawić . Nie Mam weny, a jeśli tak dalej pójdzie - odejdę . Przykro Mi ...  : <

10 komentarzy:

 1. po pierwsze: NIEEEEEEEEEEEEEEEEEE.......!!!!! Po drugie:Chyba cię popieprzyło,żeby odejść po trzecie: Jak coś pisz i ja ci pomogę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ejjj, bo się fochnę.! Nie rób nam tego.! Twoje scenariusze mogą być rzadko, ale chociaż zostań z nami.!

  Pozdrawiam Ania ;]

  OdpowiedzUsuń
 3. NiE odchodź piszesz super scenariusze bedzie mi ciebie brakować !!

  OdpowiedzUsuń
 4. #Haha . Dziewczyny Jesteście super . Aww . ; 3 Kocham Was . ; *
  Nawet anonimek się znalazł . ; D #LolZ .
  #Haha ...
  Kocham ... < 333

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie odchodź! Przerwałaś pisanie, bo nie masz weny- rozumiem, ale nie musisz z tego powodu się poddawać. Jak wspominałaś są osoby, które mogą ci pomóc zdobyć wenę... Tak lubię jak piszesz te wakacyjne scenariusze... Nawet jak są poplątane to są fajne. ;)

  Może poczytaj scenariusze na innych blogach, to wpadniesz na jakiś pomysł. ;)

  Smerfetka290101

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm ... Czy Ja wiem ... Potem będzie, że ściągam, a Ja taka nie jestem ... Nie chodzi tu tylko o wenę, ale również o to, że Mam remont. I Mam teraz wielki bałagan w pokoju i w głowie . Jeżeli nie napiszę scenariusza do końca tygodnia . Przykro Mi . : <

   Usuń
  2. Rozumiem cię, ale może lepiej by było... Może po prostu zawieś pisanie na jakiś czas. Powiedz na ile mniej więcej, a potem wróć. A co do tego "zgapiania" to nie chodzi mi oto. Może po prostu czytając wpadniesz na jakiś pomysł. Mi to pomaga. ;) Czytam, czytam i coś mnie zaitryguje. Potem już samo przychodzi i w ten sposób pomagam wenie mnie :znaleźć". Ty też tak możesz. ;)

   Smerfetka290101

   Usuń
  3. Hmm .. Zobaczymy . Suprise . ; P

   Usuń