sobota, 1 września 2012

Dziękuję . : ) - Ostatnia notka / By Julie . ^^

Tak jak wskazuje tytuł - to Moja ostatnia notka. Chcę Wam podziękować. Już nadszedł Mój czas. : )

W tej notce chciałam Wam podziękować za tyle komentarzy pod Moimi postami. Jest Mi bardzo z tego powodu miło. : ) Bardzo fajnie Mi się pracowało z dziewczynami. Nigdy nie zapomnę osób które komentowały Moje notki mimo tego, że były nudne. Nie zapomnę dziewczyn z którymi kłóciłam się Kto Ma talent, a kto nie. 
Jak pisały dzisiaj Wika i Natalia - Wszystko Ma Swój początek i kres. Popieram je. Na Mnie nadszedł już czas. Mam nadzieję, że dziewczyny nie będą na Mnie złe i zrozumieją Moją decyzję. Bardzo Mi będzie tego brakowało. Pisania tu. No, ale rozpoczyna się rok szkolny, a Ja już nie Mam siły, pomysłów i ogólnie. Chęci na pisanie. Mam nadzieję, że Marzenka postanowi Mnie kiedyś przyjąć z powrotem. Będzie Mi bardzo miło. A jak na razie. Dziękuję za te 2 miesiące z Wami. Życzę Wam wszystkiego najlepszego. Dobrych stopni w szkole. Żeby nie było żadnych jedynek. Pamiętajcie, że zawsze macie ze Mną kontakt. Będzie Mi bardzo miło kiedy Ktoś z kim nie kontaktowałam się np. od paru tygodni - napisze.  Dziękuję .
Kocham Was . ;* Przytulas ode Mnie . : )#Kisses . xoxo
Julie . ^^ 

                                                                       SIBUNA . !  : *

9 komentarzy:

 1. Mam nadzieję , ze kiedyś tutaj powrócisz . < łezka jej spłyneła po policzku > I ja także życze dobrych stopni w szkole ; *

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ależ kochanie nie płacz . : )

   Usuń
 2. (przez płacz) Jak będziesz chciała to czywiście,że cie przyjmę. Nie będzie żadnego problemu. Jest mi przykro bo zżyłyśmy się i chcę,abyś z nami była, i żebyś pisała jak potrzebujesz pomocy to wal do mnie jak w dym. Zawsze ci pomogę :) Życzę powodzenia na blogu, w szkole i w życiu prywatnym z tym kims :) Będę tesknić. Pamiętaj: DLA CIEBIE ZAWSZE JEST MIEJSCE NA TYM BLOGU MIĘDZY NAMI!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Będę pamiętała . : ) I nie płacz skarbie . : ) xxx

   Usuń
  2. Słońce ale mi tak jest przykro!!

   Usuń
 3. Szkoda ;(. Mam nadzieję, że kiedyś wrócisz. < smutno > I... ja też uwielbiałam te nasze kłótnie. < płacze > :<

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochanie. Będziemy się kłóciły od czasu do czasu pod postami dziewczyn. Obiecuję .; * Nie płacz tylko, bo Ja tu zaraz będę płakała. : ( no i patrz... Już ryczę . :"C Obiecuję, że kiedyś wrócę. : )

   Usuń
  2. Moje kochane ja bede i tak sie z wami klłuciła!!!!!

   Usuń
  3. Nasze kłótnie to po prostu ósmy cud świata <3. Obiecuję, że niedługo jakąś wywołam. Bo od dzisiejszego rana nie będę miała neta do środy lub czwartku ;(

   Usuń