piątek, 8 lutego 2013

Sadness :/:/

Hej ! Ja na chwilkę! Mam dla was kilka wiadomości.
1) Wracam! Będę starała się regularnie dodawać notki. (jak będą pomysły)
2) Dziewczyny zrobiły zawieszkę. Trudno się mówi. DZIĘKUJĘ im za opiekę na tym blogu
3) POPŁAKAŁAM SIĘ CZYTAJĄC KOMENTARZE NA NASZYM BLOGU. wIECIE JAK JA ZA WAMI TĘSKNIŁAM??

i TERAZ NAJ, NAJWAŻNIEJSZA SPRAWA!
Ostatnimi czasy byłam na różnych blogach. Oczywiście zahaczyłam też o bloga Patrycji. Na tamtym blogu jest bardzo dużo kłótni.
 2 lutego br. przy rozdziale Luluś odbyła się kolejna kłótnia (nie pierwsza, nie ostatnia). Wiecie co mnie zdenerwowało? Że nie możecie powiedzieć sobie, że coś źle piszecie. Bo zaraz się obrażacie. Możecie powiedzieć MI, że źle piszę. Tylko powiedzcie mi CO jest źle.Ale to nie powód, żeby się AŻ tak się kłócić, bo każdego to może zranić I Przepraszam, jeżeli kogoś urażę, ale zgadzam się z Bunny czy z Marleną.( Ja czytam na prawdę dużo, więc trochę się znam.).
Moją bardzo, bardzo dobrą przyjaciółkę to zraniło. Płakała przy mnie. Nie mam zamiaru tego zostawić w spokoju. To nie chodzi już o nią.
Tu chodzi o to, ze BLOGGERZY/BLOGGERKI TO JEDNA WIELKA RODZINA! A wy się żrecie jak Pies z Kotem.

 Proszę Was w imieniu własnym jak i w imieniu innych. Przestancie już sobie tak dogryzać.  

To już się robi męczące. Tak samo wymuszanie. Ja wiem, że kiedyś tak robiłam, ale bez przesady. Zauważyłam, że to nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Lepiej dodać Ankietę np.: ile osób odwiedza bloga, albo dlaczego i czy komentujesz? To ułatwi sprawę.

A w kwestii nagminnego "odchodzenia" Patrycji
Odpuść sobie!

Dziękuję za uwagę! I do następnego posta!
MARZENA/Pierniczek/asiulek

9 komentarzy:

 1. 100% zgodności ;* Skoro blogerzy to rodzina, to niech się tak zachowują. To też jest powód dla którego nie prowadzę własnego bloga... ;)
  Misia :>

  OdpowiedzUsuń
 2. Ty to wszystko umiesz tak genialnie streścić. Mój ty Pierniczku ;**. Co ja bym zrobiła bez ciebie i Misi? Dziękuję <3333. Wszystko, co tu napisałaś, to szczera prawda. Ze wszystkim się zgadzam ;3. Ale mogłaś też publicznie zaapelować, by Patrycja w końcu łaskawie usunęła te e-maile! Bo mamy już burdel na skrzynce pocztowej. Naprawdę mam ciekawsze zajęcia, niż usuwanie tego bajzlu -,-

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale z jednym się nie zgadzam, ja nie należę do tej "blogerskiej rodzinki". Wszystkich, prócz ciebie, Bunny i Oli, nienawidzę ;D.
  Pozdrawiam i dobranoc.

  OdpowiedzUsuń
 4. Słońce, ale są jeszcze Marlena, Julka, Klaudia. One były są i będą z Nami. Nie możesz tak mówić.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja się tam już nie wtrącam w tą aferę bo to bez sensu... Tylko tracenie nerwów. I bardzo dobrze że nie odchodzisz, kochana.♥

  PS.Kiedy masz ferie?

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki że o mnie wspomniałaś Marzeno no i się zgadzam no bo jak jak tu dołączyłam to myślałam że tu wszyscy się lubią no i że jak to wielka rodzina a takie obrazy jak u niektórych widziałam masakra...

  OdpowiedzUsuń
 7. Mnie dawno nie było, a wracam i kłótnia kłótnią pogania

  OdpowiedzUsuń
 8. Rodzinę to ja mam w szkolę i w domu

  OdpowiedzUsuń