niedziela, 30 grudnia 2012

Pamiętnik by Ola xD

Nie wierzę!
Zrobiliście to!
Wyłączyłam internet i poszłam przepisywać Fizykę. Potem weszłam na Bloga. Weszłam, a tu ponad 60 komentarzy! Nie mogłam uwierzyć! Wy naprawdę musicie lubić moje pisadła. Albo zwyczajnie wam się nudzi ;D Ale zanim zacznę....
Wiem, nie są idealne. Ale zostały robione przezemnie na szybko. Bardzo wam dziękuje! Mam dla was te kartki....

Pierwsza...

Pamiętnik Amber

A więc….
Dziś jest środa. Właśnie leże na łóżku i piszę pamiętnik. Nina poszła do garderoby. Jutro idzie ze mną do pracy. Znaczy… jedziemy to biura modowego, czy jak to się nazywa. Będzie taki mini pokaz mody. Modelki zaprezentują ubrania, które te biuro wymyśliło, a ja mam je zatwierdzić lub podważyć. Ale… Dzisiaj byłyśmy z dziewczynami na zakupach. Za dwa dni Paryż! Nie mogę się doczekać, choć byłam tam wiele razy, a w tym hotelu dokładnie 5. Wiem gdzie podają najlepsze gofry! Poszłyśmy Ja, Nina, Mara i Patricia. Joy się nie zjawiła. Potem poszłyśmy do pizzeri i przyszli też chłopcy. Trixi wpadła na genialny plan. Chodziło o to, aby wylosować z kim się będzie w pokoju i w samolocie. Ale żeby było ciekawie będziemy losować dopiero, gdy będziemy wchodzić do samolotu.  Po prostu wylosujemy nr siedzenia. To samo z pokojem. Będziemy po prostu losować klucze. Znaczy karty. Tam są takie fajne karty. Oczywiście Patricia powiedziała, że nie ma odwrotu gdy się już zdecydujemy. Na szczęście wszyscy się zgodzili. Mam nadzieję, że trafię z kimś normalnym do pokoju. Chodzi mi o to, aby była to dziewczyna lub Alfie, no może Fabiana jeszcze przeżyje, chociaż, niee, lepiej nie. 


Druga...

Z perspektywy Niny

Staliśmy już wszyscy w kolejce do samolotu. Wylosowałam miejsce 56. Poszedłem i zajęłam swoje miejsce w czekaniu, kto do mnie przyjdzie. Amber wylosowała miejsce za mną. Siedziała tam z Jeromem. Mi wylosował się Eddie. Nawet spoko, mogłam to przeżyć. Przed nami siedziała Mara z Alfiem, a za Amber Patricia z Fabianem. Ale siedzenia to nic. Gdy dojechaliśmy do hotelu okazało się, że jest jakiś mały problem z pokojami. Amber nie mogła tego wytrzymać więc wzięła telefon i poszła ze mną do łazienki. Zaraz zadzwoniła do taty. Nie chciała, aby inni dowiedzieli się, że te wczasy to zasługa jej ojca. W końcu dogadaliśmy się, że możemy wziąć pokoje. Ale każdy był na innym piętrze. Pani podała nam karty. Był jeden problem. Karta była na jedną w pokoju. Patricia zaraz wyciągnęła kartki z nr pokoju. Losowaliśmy numer i braliśmy kartę. Dla mnie karty nie było. Ktoś ją już wziął. Umówiliśmy się, że idziemy odłożyć walizki i spotykamy się w restauracji. Poszłam odnieść swoje rzeczy a w pokoju stał Fabian. No i super… nie wiedziałam kompletnie co powiedzieć. Moja dawna miłość, którą nadal kocham stała przede mną. Powiedziałam: Chodźmy już do tej restauracji. I tak….
Ja byłam w pokoju z Fabianem
Amber trafiła na Marę
Patricia trafiła na Jeroma
Eddie trafił na Alfiego

I UWAGA.....

Trzecia....

Pamiętnik Patrici

Nie wierzę co ja zrobiłam. Cała się trzęsę. Znaczy trząsłam, nie trzensłam, nie ważne. Jestem w pokoju z Jeromem. Poszliśmy wszyscy na miasto. Zwiedziliśmy wierzę Eifla, Aifla …. Nie ważne. Chodzi o to, że ok. pierwszej w nocy weszliśmy do hotelu i była imprezka w knajpie. Wcale nie wypiłam tak dużo. Dwa drinki, nie więcej. Okazało się, że dostałam drinka z dosypanym czymś. Efekt godzinny. Jerom też to dostał. Po prostu barman się pomylił. Jakiś facet nie mógł się pogodzić, że stracił swoją byłą, więc chciał wsypać jej to i jej przyjaciółce, czy coś takiego. Nie wgłębiałam się w temat. Chodzi o to, że rozbolała mnie głowa. Jerom poszedł ze mną do pokoju, musiał mi otworzyć, w końcu to on ma kartę. No i weszliśmy i zaczęliśmy się całować. No i całowaliśmy się tak naprawdę namiętnie. Zaczęłam rozpinać Jeromowi bluzkę, a on ściągnął moją. Potem rozpięłam mu spodnie, a on je ściągnął. I doszło do tego, że on został w samych bokserkach, a ja w staniku i stringach. Cały czas się całowaliśmy. I już chciał mi odpiąć stanik jak nagle… oprzytomnieliśmy. Tak nagle. On razu wstałam i pobiegłam na swoje łóżko. Zaczęłam płakać. Wzięłam ubrałam bluzkę i ryczałam jak mała dziewczynka. Jerom też nie był przeszczęśliwy. Chodził w kółko i przeklinał. W końcu spytałam się:
-Co się stało?
-Nie wiem
-Ale, przecież, ja nie wypiłam tak dużo, dwa drinki.
-No, ja jednego, chciałem potem pójść trzeźwy do Mary
-Ale jak się to stało, co to było?
-Nie wiem, okey, czuję się podle
-A mógłbyś się ubrać? 
-Jasne, ty też mogłabyś założyć spodnie. 
-O przepraszam. Sama sobie ich nie ściągłam
-Nie wiem co we mnie wstąpiło
-Ja też
-Mówimy im?
-Nie! Nie możemy. Eddie mi tego nie wybaczy, a co do mary do nie mam pewności
-Ale my wcale nie no wiesz…
-Całowaliśmy się! I do tego by doszło, brakowało kilku minut!
Nastąpiła cisza. Nie wiedziałam, co powiedzieć. Czułam się podle! Zdecydowaliśmy z Jeromem, że musimy komuś to powiedzieć. Tylko komu… Amber nie, jest w pokoju z Marą, Alfiemu nie, jest w pokoju z Eddiem, poszliśmy z samego ranka do Niny i Fabiana. Zapukaliśmy. Nikt nie otwierał. Zapukałam jeszcze raz. Wyszedła w końcu Nina w…. samym szlafroku. 


I co? Podoba się?

Mogę zdradzić, że...
Nie nie mogę. 
Jak się potoczy dalej
Czy Peddie i Marome się rozstanie?
Dowiecie się niebawem

Ola xD

17 komentarzy:

 1. Dzieki za dyplom!!Kartki świetne..tylko nie rozdzielaj mi Peddie na zawsze albo na długo!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziekuje.; ***Jeju świetne.Miła niespodzianka z tą Patricią i Jeromem...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super kartki sczególnie Pat

  OdpowiedzUsuń
 5. dzieki za dyplom :-))
  boski <333
  warto bylo komentowac :dd
  wstawisz dzis jeszcze jeden ??? ; ppp
  proszeee :->>

  OdpowiedzUsuń
 6. Przykro mi....
  Jeśli dziś postawiłabym wszystko co napisałam, to przez miesiąc nie zobaczylibyście żadnej kartki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. szkoda ;-((
   a jutro ?? ; dd

   Usuń
 7. Potem gdy zacznie się szkoła nie będę miała czasu pisać

  OdpowiedzUsuń
 8. Byłam dwa tygodnie chora, mam pełno zaległości

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetne kartki. Czekam na next :)

  OdpowiedzUsuń
 10. ŚWIETNE BISTE EXTRA CZEKAM NA NASTĘPNE.♥

  OdpowiedzUsuń
 11. boski <333
  chce next ; dd

  OdpowiedzUsuń
 12. super peddie peddie peddie

  OdpowiedzUsuń
 13. swietny ; d
  czekam na nastepny ; )

  OdpowiedzUsuń